התחלתי ללמד יוגה בשנת 2006 וכיום אני מקיימת שיעורים מגוונים ובתוכם שיעורי יוגה למתחילים, מתקדמים, נשים, שיעורים מיוחדים של יוגה טיפולית למתמודדות עם סרטן השד, יוגה לחולי טרשת נפוצה, יוגה לגיל השלישי ושיעורים פרטיים בביתכם.

בחרתי בויג'נאנה יוגה משום שהרגשתי שהעקרונות עליהם מושתת אימון זה (השתרשות, התארכות והתרחבות, השקטת התודעה, ריכוז וכוונה, חיבור, הרפיית הגוף) מכוונים אותי לרדת לעומק החוויה של האימון , להבין אותו ממש מבפנים ולתאר אותו במילים שיבטאו את החוויה הזו באופן הכי מדוייק שניתן. מאחר והאימון מרגיש קצת שונה בכל פעם שאנו עולים על המזרון, גם ההוראה משתנה וכך תמיד נשאר עניין, סקרנות וחדוות גילוי. האופן בו מועבר הידע הזה, כל כך מדויק וכל כך נוגע במקומות הנכונים כך שאני מרגישה כמו לחזור הביתה.

 מעבר לעונג האמיתי שאני חווה באימון אני מאמינה שקיום האימון בחיי מעודד אותי להקשיב לעצמי ולאחרים, לחמול, להתבונן בשינויים, להסתגל למצבים מורכבים ולהתגמש יותר כאשר מתעורר הצורך.

 בוגרת קורס מורים בכירים תלת שנתי ליוגה ויג'נאנה במכון וינגייט בהוראת נגה ברקאי, בוגרת קורס ליוגה שיקומית במכון וינגייט בהוראת נגה ברקאי ואלפונס טרשל ומשתתפת בלימודי המשך במרכז לויג'נאנה יוגה- נווה שאנן בירושלים, בהוראת אורית סן גופטה.

 

הצטרפות לרשימת התפוצה

ליצירת קשר

בלוג